«Экономикалық және әлеуметтік география» секциясы
1.    Агалиева Светлана Ерболовна-«География» мамандығының 01408 топ студенті.  «Теректі ауданы, Аңқаты ауылының экономикалық-географиялық сипаттамасы».Жетекшісі:оқытушы магистр С.Б.Темралиева
2.    Есенгалиева Гүлсая Сериковна-«География» мамандығының 01408 топ студенті. «Орал қалалық әкімшілігінің Зашаған және Круглоозерное кенттеріне салыстырмалы экономикалық-географиялық сипаттама». Жетекшісі:оқытушы магистр Е.Е.Айманова
3.    Сармекова Мейрамгуль Сагадатқызы- «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Атырау облысының мал шаруашылығының даму ерекшеліктері.» Жетекшісі: г.ғ.к.,  Рамазанов С.К.
4.    Дүйсембай Ақназар Қасымұлы- «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Мұғалжар ауданына экономикалық-географиялық сипаттама.» Жетекшісі:оқытушы магистр Е.Е.Айманова
5.    Бикеева Маншук Куанышкалиевна - «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданының ауылшаруашылығының географиясы.»оқытушыТургумбаев А.А.
6.    Жантлес Арман Уразымбетұлы- «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Бөрлі ауданы,Березовка ауылының  экономико-география жағдайының салыстырмалы сипаттамасы» Жетекшісі:оқытушы магистр С.Б.Темралиева
7.    Қуаныш Багдагуль Елтайқызы«География» мамандығының 01408 топ студенті. «Қазақстан Республикасының құрылыс индустриясының аумақтық ұйымдасуы.» Жетекшісі:оқытушы магистр Искалиев Д.Ж.
8.    Тұрарбекова Айкүміс Тұрарбекқызы «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Атырау облысы, Құрманғазы ауданына экономикалық-географиялық сипаттамасы» Жетекшісі: аға оқытушы  Б.Х.Ходжанова
9.    ШатаеваАрайлымНурлановна«География» мамандығының 01408 топ студенті. «Ақтөбе облысы, Шалқар ауданының экономикалық-географиялық жағдайына сипаттама.» Жетекшісі: г.ғ.к.,  Рамазанов С.К.
10.    ТансенбаевСерикИсагалиевич-«География» мамандығының 01409 топ студенті. «Экономико-географическая  характеристика Зеленовского района, ЗКО.» Жетекшісі: г.ғ.к.,доцент Т.А.Терещенко
11.    Мурзатаева Мария Маратовна-«География» мамандығының 01409 топ студенті. «Экономико-географическая характеристика ИРЧП в Казахстане.» Жетекшісі: г.ғ.к.,доцент Т.А.Терещенко
12.    Қазбекова Фариза Қазбекқызы -«География» мамандығының 01409 топ студенті. «География банковсой системы Казахстана и её региональные аспекты.» Жетекшісі: г.ғ.к.,доцент Т.А.Терещенко
13.    Филонов Владимир Дмитриевич -«География» мамандығының 01409 топ студенті. «Демографический потенциал приграничных территорий Казахстана и России (на примере ЗКО и Оренбургской областей)» Жетекшісі: г.ғ.к.,доцент Т.А.Терещенко
14.    Марков П. - «География» мамандығының 2 курс магистранты. ««Использование компетентностного подхода для формирования и развития у студентов специальностей «5В011600 – География» и «5В060900 – География» географического мышления » Жетекшісі:г.ғ.к.доцент Амельченко В.И.
15.    Сейтказиев А.- «География» мамандығының 2 курс магистранты. «Тенденции и перспективы пространственного развития индустрии ЗКО » Жетекшісі:оқытушы, г.ғ.к.Имашев Э.Ж.
16.    Иманбаева Г.- «География» мамандығының 2 курс магистранты. «Территориальное развитие хозяйства приграничных региона Казахстана: тенденции и перспективы. » Жетекшісі:оқытушы, г.ғ.к.Имашев Э.Ж.
17.    Мендигалиев Б.-  «География» мамандығының 2 курс магистранты. «БҚО Сырым ауданының ауылшаруашылығының территориялық ұйымдастырылуы және ауылдық қоныстану». Жетекшісі:оқытушы, г.ғ.к.Имашев Э.Ж
18.    Жакешова А.- «География» мамандығының 2 курс магистранты. «Экономико-географические факторы социально-экономического развития Зеленовского района ЗКО.» Жетекшісі: аға оқытушы. г.ғ.к.Галимов М.А.
19.    Калиева А.- «География» мамандығының 2 курс магистранты. «Ақтөбе облысы, Мартук ауданынының әлеуметтік-экономикалық дамуының экономикалық географиялық факторлары» Жетекшісі: аға оқытушы г.ғ.к.Галимов М.А.
20.    Бекдайырова Алина.- «География» мамандығының 01113 топ студенті. «Влияние ЭГП на социально-зкономическое развитие Бурлинского и Букейординского районов ЗКО»Жетекшісі: аға оқытушы. г.ғ.к.Галимов М.А.

«Физикалық география» секциясы
1.    Жолашова Рысгүл Селібайқызы-«География» мамандығының 01408 топ студенті. «Солтүстік Каспий маңы ойпатының зерттелу тарихы». Жетекшісі:г.ғ.к., Рамазанов С.К.
2.    Мағзумов Жандарбек Насипкерейұлы- «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Значение П.С.Палласа в географическом изучении Северного Прикаспия.» Жетекшісі: г.ғ.к. доцент Амельченко В.И.
3.    БисеноваЖадыраМаксимкызы- «География» мамандығының 01408 топ студенті. «Зеленов және Сырым аудандарына  салыстырмалы экономикалық және физикалық-географиялық сипаттама.» Жетекшісі:оқытушы магистр Е.Е.Айманова
4.    Дашкевич  Валентина Алексеевна-«География» мамандығының 01409 топ студенті. «Определение климатической комфортности территории Республики Казахстан.» Жетекшісі: оқытушы магистр Б.В.Шкуринский
5.    Иголкин Геннадий Алексеевич -«География» мамандығының 01409 топ студенті. «Применение геоинформационных технологии при изучение русловых процессов и характеристики морфометрии бассейна  р.Урал.» Жетекшісі:оқытушы магистр Искалиев Д.Ж.
6.    Евстифеева Татьяна Алексеевна -«География» мамандығының 01409 топ студенті. «Методика формирования ключевых компетенции учеников  при изучении географии сельского хозяйства в средней школе.» Жетекшісі: г.ғ.к. доцент Амельченко В.И.
7.    Исаева Бибігүл - «География» мамандығының 01110 топ студенті. «Арал теңізінің физикалық географиялық жағдайы». Жетекшісі:аға оқытушы  Б.Х.Ходжанова

«Химия және химиялық технология» секциясы
1.    Аймурзина Н., «Химия» мамандығының 2 курс магистранты. «Сақиналы фосфаты кешендердің электрондық құрылысының теориялық есептеулер».  Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Ниязбекова А.Б.
2.    Мукашева М., «Химия» мамандығының 2 курс магистранты. «Модифицирленген сақиналы фосфаттардың гидролиттік ыдырау процестері».   Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Ниязбекова А.Б.
3.    Сармалаева Ж., «Химия» мамандығының 2 курс магистранты. «Мұнай шламын (қалдық) сынаудан лабораториялық жұмыстарды өткізу әдіснамасын құрастыру». Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Кунашева З.Х.
4.    Мизанова И., «Химия» мамандығының 2 курс магистранты. «Физико-химические основы переработки и использования отходов нефтяной промышленности».Жетекшісі: х.ғ.д., профессор Мендалиева Д.К.
5.    Утегалиева Н., «ОЗХТ» мамандығының 4 курс студенті. «БҚО кен орны мұнай шламының химиялық құрамын анықтау және оны өңдеу жолдары». Жетекшісі: х.ғ.к., Сдикова Г.Ж.
6.    Лукина Е., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Модульное обучение химии как способ мотивации». Жетекшісі: аға оқытушы Орлова Р.И.
7.    Кайырбулатова А., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Использование новых методов обучения при изучении химии как средство повышения познавательной активности и качества знаний».  Жетекшісі: аға оқытушы Орлова Р.И
8.    Мурзабеков А., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Мұнай шламдарын екіншілік материалдық ресурс ретінде қолдану мүмкіншіліктері».Жетекшісі: х.ғ.д., профессор Мендалиева Д.К.
9.    Рамазан  Қ., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Асфальтобетон даярлау үшін күкірт негізінде тұтқырлы күкірт битумды жасақтау».Жетекшісі: х.ғ.д., профессор Мендалиева Д.К.
10.    Тұрарова С., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Сулы ерітіндіде (Al3+, Cr3+, Fe3+, La3+, Ce4+, Zr4+, VO2+, UO22+) тұздардың цикло-трифосфатпен әрекеттесуі». Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Ниязбекова А.Б.
11.    Бисенова А., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Маңғышлақ мұнайларының физика-химиялық сипаттамаларын анықтау және оларды қайта өңдеу жолдары». Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Кунашева З.Х.
12.    Даутова А., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Химия сабақтарындағы дамыта оқыту технологиясы». Жетекшісі: аға оқытушы Есеева Г.Б.
13.    Бексейтова А., «ОЗХТ» мамандығының 3 курс студенті. «Батыс Қазақстанның кейбір мұнайларының қасиеттерін салыстырмалы анықтау және  оларды біріншілік өңдеу ерекшеліктері». Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Кунашева З.Х.
14.    Зинеден Д., Шамилова А., «Химия» мамандығының 3 курс студенттері. «Мұнай және бұрғылау қалдықтарының химиялық құрамы мен технологиялық параметрлері бойынша екіншілік қолдану».   Жетекшісі: х.ғ.к., доцент Кунашева З.Х.
15.    Байтурсынова Г., «Химия» мамандығының 4 курс студенті. «Мұнай қалдықтарының органикалық бөлігінің қолдану мүмкіндігін зерттеу». Жетекшісі: оқытушы Якупова Д.Б.