Бекітемін

Жаратылыстану-география

факультетінің деканы

_________ Г.Н.Сулейменова

«__»___________ 2016 ж

«География» кафедрасының кәсіптік бағдар жұмыстарына байланысты 2016-2017 оқу жылында өтетін жексенбілік мектеп жұмысының кестесі

Жұмыс атауы

Жауапты оқытушылар

Өтетін уақыты

Өтетін орны

1.

Жалпы жертану

Абдушева Г.Ж.

06.10.16 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

2.

Қазіргі дүние географиясы

Айманова Е.Е.

13.10.16ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

3.

Шаруашылық саласының географиясы

Амельченко В.И.

20.10.16 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

4.

Геоэкология

Галимов М.А.

27.10.16 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

5.

Өндірістің техникалық-экономикалық негіздері

Терещенко Т.А.

03.11.16 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

6.

Ландшафттану

Сахарнова З.Я.

10.11.16 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

19 ауд

7.

Жалпы геология

Ходжанова Б.Х.

17.11.16 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

8.

Биогеография топырақтану негіздерімен

Жармаганбетова Н.С.

24.11.16 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

9.

ТМД географиясы

Хайруллина А.К.

08.12.16 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

10.

Метерология және климатология

Искалиев Д.Ж.

15.12.16 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

11.

Табиғатты пайдалану экономикасы

Тургумбаев А.А.

22.12.16 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

12.

Топография геодезия негіздерімен

Шкуринский Б.В.

05.01.17 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

13.

Жалпы жертану

Абдушева Г.Ж.

12.01.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

14.

Қазіргі дүние географиясы

Айманова Е.Е.

19.01.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

15.

Шаруашылық саласының географиясы

Амельченко В.И.

26.01.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

16.

Геоэкология

Галимов М.А.

02.02.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

17.

Өндірістің техникалық-экономикалық негіздері

Терещенко Т.А.

09.02.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

18.

Ландшафттану

Сахарнова З.Я.

16.02.17 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

19 ауд

19.

Жалпы геология

Ходжанова Б.Х.

23.02.17 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

20.

Биогеография топырақтану негіздерімен

Жармаганбетова Н.С.

02.03.17 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

21.

ТМД географиясы

Хайруллина А.К.

16.03.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

22.

Метерология және климатология

Искалиев Д.Ж.

23.03.17 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

23.

Табиғатты пайдалану экономикасы

Тургумбаев А.А.

30.03.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

24.

Топография геодезия негіздерімен

Шкуринский Б.В.

06.04.17 ж

сағ. 15.00

№5 корпус

20 ауд

25.

Жалпы жертану

Абдушева Г.Ж.

13.04.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

26.

Қазіргі дүние географиясы

Айманова Е.Е.

20.04.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

27.

Шаруашылық саласының географиясы

Амельченко В.И.

27.04.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

19 ауд

28.

Геоэкология

Галимов М.А.

04.05.17 ж

сағ.15.00

№5 корпус

20 ауд

География кафедрасының

меңгерушісі: М.А.Галимов